Maska Faraonów ponownie w Imparcie!

Noisli – cyfrowe tło do pracy i odpoczynku
24 października 2013
Listopadowa Maska Faraonów
19 listopada 2013

Maska Faraonów ponownie w Imparcie!

Już w najbliższy poniedziałek (18.11.2013) Szkoła Tańca An Najma powraca na scenę Impartu z odświeżoną i udoskonaloną wersją autorskiego spektaklu tanecznego. Miesiące ciężkiej pracy, prób tanecznych oraz aktorskich (pod okiem Kamila Przybosia – reżysera Prometeusza), a także doświadczenie wyniesione z kwietniowej premiery, stanowią gwarancję fantastycznego przedstawienia.

Maska Faraonów jest widowiskowym przedstawieniem, które zachwyca magią tańca, muzyki i gry aktorskiej. Gdyby tego było mało, spektakularny obraz całości dopełnia się za sprawą różnorodnych, pięknych i kolorowych strojów oraz rekwizytów, wprost z krain orientu.

Maska to podróż w czasie. Opowieść o artefakcie dającym magiczną moc, którego zdobycie związane jest z pragnieniem posiadania władzy. Począwszy od dworu faraona, przez morskie głębiny i sielskie, portowe życie, aż po zurbanizowane przestrzenie czasów nowożytnych – legenda o masce żyje i napędza niepohamowaną wolę posiadania jej mocy.

Kto wejdzie w jej posiadanie i co z tego wyniknie, zobaczymy już niebawem.

Trailer z kwietniowej premiery

Galeria zdjęć z kwietniowej premiery

Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0Share on Facebook0Email this to someone
Łukasz Szmigiel
Łukasz Szmigiel
Fotografuje i projektuje w celach poznawczych i zarobkowych. Prywatnie - perfekcjonista, którego życiowym questem jest poszukiwanie spokoju, dobrej kawy i ciasteczek w czekoladzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *