SHOWself
8 maja 2014
Madela Dance Design
25 lutego 2014
SHOW your bellydance | Marzec 2014

SHOW your bellydance

Kompletna identyfikacja wizualna czasopisma drukowanego o tematyce tańca orientalnego.
Kompleksowy projekt identyfikacji wizualnej, layout czasopisma, skład pierwszego numeru wraz z kompleksowymi pracami edytorskimi (retusz, DTP, prepress).

Branding

Na potrzeby czasopisma powstał szereg kreacji marketingowych, których podstawowym budulcem jest logotyp. Zbudowany w oparciu o elementy typograficzne kroju L’Engineer autorstwa Ferdie Balderas.

Wykorzystanie znaków nawiasów oraz kropki w odpowiednim ułożeniu pozwoliło na uwydatnienie żeńskiej sylwetki, podkreślając zarazem podstawowy atrybut związany z tematyką tańca orientalnego.

Czasopismo, numer 1/2014

Pierwszy numer czasopisma to aż osiemdziesiąt stron po brzegi wypełnionych wywiadami, reportażami oraz artykułami o szerokiej tematyce tanecznej. Nie zabrakło także bliższego spojrzenia na scenę bellydance w Trójmieście, naukowej analizy tańców folklorystycznych Egiptu czy też warsztatowego poradnika dla tancerek.

Magazyn został zaprojektowany i złożony w oparciu o przejrzysty layout, który za sprawą elastycznej siatki oraz dwunastu kolumn pozwala na niemalże dowolne manipulowanie treścią artykułów przy zachowaniu wysokiego stopnia czytelności.

Kalendarz

Każdy czytelnik magazynu otrzymuje także naścienny kalendarz nadchodzących wydarzeń tanecznych w formacie A3.

Redakcja zdecydowała się na nieodpłatne udostępnianie informacji o planowanych wydarzeniach, dzięki czemu w kalendarzu znajdziemy pełne spektrum eventów zarówno wysoko, jak i niskobudżetowych, o zasięgu międzynarodowym oraz lokalnym.

Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0Share on Facebook0Email this to someone