Usługi dla agencji artystycznych

Sztuka zatrzymana w obrazie
IMG_6687

Fotografia eventowa

Profesjonalny i porywający reportaż

Nawet najdroższa i najbardziej zaawansowana elektronika nie opowie historii w tak pasjonujący sposób, w jaki zrobi to fotograf od wielu lat praktykujący swoje rzemiosło. Dlatego też moi klienci mogą liczyć zarówno na fotografie doskonałe technicznie, jak i zajmujące z uwagi na historie opowiedziane za pomocą kadru, światła i koloru.

Dynamika sceny

Pokazy tańca, koncerty oraz wszystkie inne wydarzenia wymagające szybkości, zręczności i spostrzegawczości. Tutaj zwyczajnie nie ma czasu na pomyłkę, a ujarzmienie olbrzymiej dynamiki sceny wymaga nie lada umiejętności, które z przyjemnością wykorzystuję w mojej pracy. Przekonaj się na własne oczy oglądając bogate portfolio zrealizowanych reportaży.

Zapytaj o szczegóły Obejrzyj portfolio

MaskaFaraonow

Grafika użytkowa

Promocja Twojego wydarzenia

Profesjonalnie przygotowane materiały promocyjne to gwarancja dużego zainteresowania Twoim wydarzeniem oraz skutecznej reklamy. Warto zrealizować atrakcyjne materiały promocyjne przeznaczone zarówno do druku, jak i publikacji w Internecie. Realizuję materiały drukowane takie jak ulotki, broszury promocyjne, plakaty, wzory biletów oraz wiele innych. Współpracuję z najlepszymi drukarniami, dzięki czemu możesz otrzymać gotowy produkt prosto do biura, bez nieprzyjemnych niespodzianek i reklamacji.

Reklama w Internecie

Landing page to nowoczesna broszura reklamowa zrealizowana w formie przewijanej strony www podzielonej na sekcje tematyczne, przeplatane zniewalającymi fotografiami i innymi materiałami wizualnymi. Taka forma nadaje się wyśmienicie do promocji nadchodzącego wydarzenia dzięki swojej elastyczności i wysokiej dostępności w Internecie. Dzięki temu szybko dotrzesz do szerokiej grupy odbiorców.

Zapytaj o szczegóły Obejrzyj portfolio