Usługi dla wydawnictw

Teksty w sieci i na papierze
SHOW your bellydance - Czasopismo

Skład i łamanie tekstu
oraz usługi DTP

Magia druku

Profesjonalnie przygotowane wydruki to gwarancja oryginalności i niepowtarzalności, którą docenią Twoi klienci. Warto zatem skusić się na coś więcej, niż sztampowy szablon oferowany gratis przez drukarnie. Z prawdziwą pasją zrealizuję dla Ciebie oryginalny layout, opierając się na solidnych fundamentach wiedzy i doświadczenia.

Przyjemność czytania

Zapewnij swoim czytelnikom dużą dozę przyjemności, obdarzając ich doskonałym materiałem, który zachwyca zarówno treścią, jak i oprawą wizualną. Niezależnie od tego, czy wydajesz książkę, przygotowujesz czasopismo drukowane, albo myślisz o czasopiśmie w Internecie.

Z dostawą do domu

W ramach zlecenia oferuję także przygotowanie do druku oraz jego obsługę, współpracując z wybranymi drukarniami. Nie musisz wiedzieć czym jest składka, spad drukarski czy nafarbienie.

Zapytaj o szczegóły Obejrzyj portfolio

Open Journal Systems - szmigieldesign

Czasopisma naukowe w Internecie

Nauka 2.0 dzięki Open Journal Systems

Czasopismo naukowe w Internecie to większa widoczność oraz dostępność publikowanych artykułów, a także znacznie usprawniona praca całego zespołu redakcyjnego.

Już wkrótce więcej informacji o kompleksowej usłudze wdrożeniowej systemu OJS w ramach projektu Otware Czasopisma. W ofercie między innymi audyt przedwdrożeniowy, dostosowanie tłumaczenia platformy do potrzeb zamawiającego, nowoczesna i unikatowa szata graficzna systemu, szkolenie prowadzone przez wykwalifikowanego trenera oraz obsługa powdrożeniowa.

Zapytaj o szczegóły